×

Browse

Přihlásit se Zaregistrovat se

Informace o doručení


Platby a doprava Česká republika:

Platby za zboží lze realizovat jedním z těchto způsobů:

1. Hotově při osobním odběru

2. Na dobírku u přepravní společnosti

Pouze u služeb: ČP balík do ruky, PPL kurýr

3. Převodem na účet dodavatele

dodavatel upozorňuje odběratele, že zboží je expedováno až po připsání částky na účet dodavatele! (pro rychlé vyřízení objednávky tedy doporučujeme volit raději platbu na dobírku). Pokud nebude objednávka uhrazena do 7 pracovních dnů, bude objednávka automaticky stornována. Údaje pro bankovní převod v CZK: Název účtu: Grunsberg Diamonds, s.r.o.Číslo účtu.: č. 1025211992/6100, vedený u bankovního domu Equa Bank Jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.

4. Pomocí online platební brány PayPal

Doprava

1. Osobně v provozovně

Galerie Perla, Grunsberg Diamonds, s.r.o., Jánský vršek 240/15, 118 00 Praha 1– zdarma

Otevírací doba: pondělí – čtvrtek 10:00 – 16:00 hod, pátek - pátek 10:00 – 15:00 hod.

PRODEJNA JE TRVALE UZAVŘENÁ – PRO OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ NUTNÁ OBJEDNÁVKA PŘEDEM!

2. Pomocí přepravní společnosti Česká Pošta

ČP Balík Do ruky – 75 Kč (dobírka 36 Kč –> 111 Kč) - Doručení zásilky na zadanou adresu v objednávce. Platba je možná dobírkou nebo převodem.

3. Pomocí přepravní společnosti PPL

PPL Kurýr – 89 Kč (dobírka 25 Kč -> 114 Kč) - Doručení zásilky na zadanou adresu v objednávce. Platba je možná dobírkou nebo převodem.

Pozn.: Na tento druh dopravy se nevztahuje akce na dopravu zdarma! V případě zájmu o tento druh dopravy nás prosím kontaktujte. Objednané zboží expeduje dodavatel do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky, pokud není domluveno jinak. Dodavatel si vyhrazuje právo na prodloužení uváděné dodací lhůty v případě nečekaných komplikací bránících včasné vyřízení objednávky. V tomto případě bude odběratel upozorněn a tato skutečnost může být důvodem ke zrušení objednávky ze strany odběratele. Při nevyzvednutí nebo odmítnutí již expedované objednávky je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat vynaložené náklady spojené se zasíláním a balením dané objednávky.

Platby a doprava Slovensko:

Upozorňujeme zákazníky ze Slovenska, že objednávka je zasílána z České republiky. Obvyklá dodací lhůta objednávky: 4 až 7 pracovních dní. Pokud se nejedná o zboží na objednávku.

a